Woubrugse toppers

Dit is een overzicht van jeugdleden die een Nederlands kampioenschap of internationale wedstrijd hebben verreden. Graag vullen we dat aan met (oud) jeugdschaatsers die een topprestatie hebben geleverd. Een aanvulling doorgeven kan hier.

Naam Seizoen Uitslag
Bart Kroes

2009-2010

2009-2010

2008-2009

2007-2008

junior B – Allround

junior B – 1.500m

junior B – 1.500m

junior C – allround

Chloé Hoogendoorn

2019-2020

2019-2020

2019-2020

2019-2020

2018-2019

2017-2018

2014-2015

1e junior B – 500m

1e junior B – 1000m

2e junior B – 1500m

1e junior B – allround

2e junior C – allround

4e junior C – allround

20e pupil C NPT*

Eva Hoogendoorn

2014-2015

2012-2013

15e junior C – allround

pupil A NPT*

Henk Angenent
2002 1e – 10 km
Kirsi Hoogeveen
2014-2015 23e pupil C NPT*
Margot Boer

2015-2016

2014-2015

2013-2014

2012-2013

2011-2012

2010-2011

2010-2011

2009-2010

2009-2010

2008-2009

2007-2008

2006-2007

 

1e 500m – prof

1e 500m – prof

1e 500m – prof

2e 500m – prof

2e 500m – prof

1e 500m – prof

2e 1.000m – prof

2e 500m – prof

2e 1.000m – prof

2e 500m – prof

2e 500m – prof

1e 500m – prof

Marloes Wijsman

2010-2011

2009-2010

2008-2009

2007-2008

2006-2007

junior B – allround

7e junior C – allround

junior C – allround

pupil A – NPT*

pupil B – NPT*

Pepijn Priessen

2014-2015

2014-2015

2010-2011

2009-2010

2008-2009

junior B – allround

junior B – 3.000m

16e pupil A – NPT*

7e pupil B  – NPT*

8e pupil C – NPT*

Sophie Kraaijeveld

2019-2020

2019-2020

2018-2019

2017-2018

2014-2015

2e junior B – 3000m

4e junior B – allround

6e junior B – allround

5e junior C – allround

9e pupil C – NPT*

Lieke Hoogendoorn
2019-2020 7e junior C – allround
Colin Duivenvoorden

2019-2020

2019-2020

2018-2019

2017-2018

1e junior B – 3000m

5e junior B – allround

junior B – allround

10e junior C – allround

 

 

Naam Seizoen Uitslag
Bart Kroes 2007-2008 junior C – supersprint
Chloé Hoogendoorn

2019-2020

2019-2020

1e junior B – sprint

2e junior B – supersprint

Eva Hoogendoorn

2016-2017

2015-2016

2014-2015

2013-2014

12e junior B – sprint

junior B – supersprint

5e junior C – supersprint

10e junior C – supersprint

Lieke Hoogendoorn 2019-2020 12e junior C – supersprint
Margot Boer

2015-2016

2014-2015

2013-2014

2012-2013

2011-2012

2010-2011

2009-2010

2008-2009

2007-2008

2006-2007

2000-2001

1999-2000

3e prof – sprint

3 prof – sprint

1e prof – sprint

2e prof – sprint

1e prof – sprint

1e prof – sprint

2e prof – sprint

1e prof – sprint

3e prof – sprint

3e prof – sprint

2e junior C – supersprint

1e junior C – supersprint

Marloes Wijsman

2009-2010

2008-2009

junior C – supersprint

junior C – supersprint

Naam Seizoen Uitslag
Chloé Hoogendoorn

2018-2019

2017-2018

1e junior C

2e junior C

Eva Hoogendoorn

2015-2016

2014-2015

8e junior B

8e junior C

Marloes Wijsman

2009-2010

2008-2009

junior C

junior C

Pepijn Priessen

2011-2012

2010-2011

junior C

3e  pupil A

Naam Seizoen Uitslag
Chloé Hoogendoorn

 

2019-2020

2019-2020

2018-2019

2017-2018

2016-2017

2015-2016

 

4e junior B – mass start

2e junior B – marathon

5e junior B – marathon

36e junior C – marathon

2e pupil A – marathon

13e pupil B – marathon

Cindy Wijsman

2012-2013

2010-2011

2009-2010

11e junior C

5e  pupil A

19e pupil B

Colin Duivenvoorden

2019-2020

2017-2018

2015-2016

2e mas start

15e junior C – marathon

13e pupil A

Eva Hoogendoorn

2016-2017

2011-2012

junior B – marathon

14e pupil B – marathon

Esmeé van der Plas

2016-2017

2013-2014

2012-2013

junior B – marathon

24e pupil A

33e pupil B

Eva Hoogendoorn

2016-2017

2011-2012

junior B – marathon

14e pupil B – marathon

Henk Angenent

2004

1999

1996

1996

 

1995

Werelduurrecord

1e KNSB Cup

1e Klassieker Eernewoude

1e Klassieker Ronde van Uitgeest

1e Veenoord/Nieuw Amsterdam

Joes van Deursen

2019-2020

2018-2019

2017-2018

2016-2017

2015-2016

40e Junior B – marathon

junior C – marathon

junior C – marathon

pupil A – marathon

pupil B – marathon

Lieke Hoogendoorn

2019-2020

2018-2019

2017-2018

11e junior C – marathon

2e pupil A – marathon

6e pupil B – marathon

Lucas van der Meulen 2017-2018 pupil A – marathon
Maartje Pont

2013-2014

2012-2013

2010-2011

18e junior C – marathon

8e junior C – marathon

pupil B – marathon

Marloes Wijsman

2007-2008

2006-2007

pupil A – marathon

3e pupil B – marathon

Nikki Noordergraaf 2014-2015 pupil B
Pepijn Priessen

2010-2011

2009-2010

pupil A – marathon

12e pupil B – marathon

Sanne de Beer 2009-2010 4e pupil B – marathon
Sophie Kraaijeveld

2019-2020

2019-2020

2018-2019

2017-2018

2016-2017

2015-2016

2014-2015

2e junior B – mass start

5e junior B – marathon

14e junior C – marathon

25e junior C – marathon

5pupil A – marathon 

8e pupil B – marathon

9e pupil B – marathon

Terri Evers

2016-2017

2015-2016

2014-2015

2014-2015

2013-2014

2012-2013

2011-2012

25e junior B – marathon

14e junior B – marathon

16e junior C – mass start

14e junior C – marathon

17e junior C – marathon

16e pupil A – marathon

21e pupil B – marathon

Tricia de Jong

2015-2016

2014-2015

2013-2014

6e junior B – marathon

9e junior C – marathon

junior C – marathon

Vera Wijsman 2012-2013 32e pupil B

Naam

Seizeon

Uitslag

Eva Hoogendoorn

2014-2015

8e

Lieke Hoogendoorn

2019-2020

3e

Sophie Kraaijeveld

2019-2020

11e

Margot Boer 

2000-2001

1999-2000

1998-1999

1997-1998

1e

1e

1e

1e

Chloé Hoogendoorn

 

2019-2020

2018-2019

 

1e

2e

 

Naam

Seizoen

Uitslag

Margot Boer

2014 Sochi

2014 Sochi

2010 Vancouver

2010 Vancouver

2010 Vancouver

3e 500m

3e 1.000m

4e 500m

6e 1.000m

4e 1.500m

Naam

Seizoen

Uitslag

Henk Angenent

1997

2004

1e

1e alternatieve Elfstedentocht Weissensee

*NPT = nationaal pupillen toernooi